DEĞİŞİM ŞARTLARI
Değiştirmek istediğiniz ürün kullanılmamış olmalı, size teslim edildiği şekilde orijinal kutusunda ve zarar görmemiş durumda olmalıdır. Ürün tarafımıza ulaştığında herhangi bir hasar tespit edilirse ürün size tekrar gönderilir ve değiştirme işlemi iptal edilir.
 
Satın alınan ürünlerin değişimi ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması için ürününüzü kargo firması yetkilisinden teslim alırken, kargo görevlisi önünde açarak ve kontrol ederek teslim alınız. Ürünü teslim aldığınıza dair imza attığınız andan itibaren kargo firmasının görevini başarıyla tamamladığı kabul edilir. Bu durumda ürüne kargo tarafından zarar verildiği gerekçesi ile yapılacak iade talepleri kabul edilmeyecektir.

 
DEĞİŞiM İÇİN NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM?
Değiştirmek istediğiniz ürünü aynı modelin, stoklarımızda olması kaydıyla, farklı bedeniyle değiştirebilirsiniz. 
Değiştirmek istediğiniz ürün adresinize teslim edildikten sonraki en geç 2 iş günü içinde anlaşmalı kargo şirketimiz ile ürünün FATURASI ile birlikte kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.  Değiştirmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştığında değişim şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilir. Değişim şartlarına uygun olmayan, fatura ile birlikte gönderilmeyen veya 2 iş günü içinde kargoya teslim edilmeyen ürünler için maalesef değişim işlemi yapılamamaktadır.
Talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse, stoklarımızda bulunan ürünlerden herhangi biri ile değişim yapabilirsiniz.
Satın aldığınız ürünün ve paketinin hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

Değiştirmek istediğiniz ürünü ve siparişinizle birlikte gelen  faturanızı ürün ile beraber kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenerek gönderebilirsiniz.
 
Orta Mahalle, Numunebağı Caddesi, No:24A, Maltepe-Bayrampaşa, İstanbul

 
Ürününüz tarafımıza ulaştığında yukarıda belirtilen değişim şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilir.
a. Uygun olmaması durumunda ürün size kargo ile geri gönderilir. Kargo ücreti tarafınızdan ödenir. 
b. Uygun olması durumunda, değiştirmek istediğiniz ürün satın aldığınız üründen daha pahalı ise fark tutarı size email ile bildirilir. Fark tutarı sadece banka havalesi ile aşağıda belirtilen banka hesap numarasına ödenebilmektedir. Ödeme yaptıktan sonra 0545 234 65 89 nolu telefona Whatsapp ile bilgi verebilirsiniz.

 
Banka Bilgileri (Havale/EFT için):
 
Banka Adı: Garanti
 
Alıcı Adı:  Yavuz Bıyıklı
 
Şube: Topkapı / Maltepe
 
Şube Kodu: 534
 
Hesap No: 6698899
 
IBAN: TR49 0006 2000 5340 0006 6988 99
 
İADE ŞARTLARI

İade Şartları

Satılan ürünün iadesi yoktur.

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.
Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.
Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü KEYİFLİ MODA adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir. 
 
Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?
 
Ürün iadesi yaptığınız zaman ,ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.
- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde
kartınıza iade edilir.
- Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale /eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilir.
- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.
- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz iban numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir. 
Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi?
Vermiş olduğunuz iban dan kaynaklı bir sorun olabilir. Detaylı bilgi için Müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
 
*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.
*DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR.
*AKSESUAR ve OUTLET GRUBUNA GİREN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM BULUNMAMAKTADIR.