DEĞİŞİM ŞARTLARI
Değiştirmek istediğiniz ürün kullanılmamış olmalı, size teslim edildiği şekilde orijinal kutusunda ve zarar görmemiş durumda olmalıdır. Ürün tarafımıza ulaştığında herhangi bir hasar tespit edilirse ürün size tekrar gönderilir ve değiştirme işlemi iptal edilir.
Satın alınan ürünlerin değişimi ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması için ürününüzü kargo firması yetkilisinden teslim alırken, kargo görevlisi önünde açarak ve kontrol ederek teslim alınız. Ürünü teslim aldığınıza dair imza attığınız andan itibaren kargo firmasının görevini başarıyla tamamladığı kabul edilir. Bu durumda ürüne kargo tarafından zarar verildiği gerekçesi ile yapılacak iade talepleri kabul edilmeyecektir.


DEĞİŞiM İÇİN NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM?
Değiştirmek istediğiniz ürünü aynı modelin, stoklarımızda olması kaydıyla, farklı bedeniyle değiştirebilirsiniz. 
Değiştirmek istediğiniz ürün adresinize teslim edildikten sonraki en geç 2 iş günü içinde anlaşmalı kargo şirketimiz ile ürünün FATURASI ile birlikte kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.  Değiştirmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştığında değişim şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilir. Değişim şartlarına uygun olmayan, fatura ile birlikte gönderilmeyen veya 2 iş günü içinde kargoya teslim edilmeyen ürünler için maalesef değişim işlemi yapılamamaktadır.
Talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse, stoklarımızda bulunan ürünlerden herhangi biri ile değişim yapabilirsiniz.
Satın aldığınız ürünün ve paketinin hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.


Değiştirmek istediğiniz ürünü ve siparişinizle birlikte gelen  faturanızı ürün ile beraber kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenerek gönderebilirsiniz.
Orta Mahalle, Numunebağı Caddesi, No:24A, Maltepe-Bayrampaşa, İstanbul


Ürününüz tarafımıza ulaştığında yukarıda belirtilen değişim şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilir.
a. Uygun olmaması durumunda ürün size kargo ile geri gönderilir. Kargo ücreti tarafınızdan ödenir. 
b. Uygun olması durumunda, değiştirmek istediğiniz ürün satın aldığınız üründen daha pahalı ise fark tutarı size email ile bildirilir. Fark tutarı sadece banka havalesi ile aşağıda belirtilen banka hesap numarasına ödenebilmektedir. Ödeme yaptıktan sonra 0532 741 50 58 nolu telefona Whatsapp ile bilgi verebilirsiniz.


Banka Bilgileri (Havale/EFT için):
Banka Adı: Garanti
Alıcı Adı:  Yavuz Bıyıklı
Şube: Topkapı / Maltepe
Şube Kodu: 534
Hesap No: 6698899
IBAN: TR49 0006 2000 5340 0006 6988 99