İade, Değişim ve İptal İşlemleri

İade ve Değişim isteyen müşterilerimiz ile özel olarak ilgilenen Whatsapp numaramız 0545 234 65 89'dur.

Pazartesi-Cuma günleri 09:00-18:00 saatleri arasında Whatsapp hattı üzerinden destek alabilirsiniz.

İade ve değişim kuralları nelerdir?

İade ve değişim işlemlerinde firmamız tüketiciyi koruma kanununa uygun hareket eder. Ürün kullanılmamış, orijinal ambalajı zarar görmemiş ve eksiksiz olmak koşuluyla orijinal faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edilebilir veya değişimi yapılabilir.

İade süreci

İade edilmek istenen ürünün bilgilerini (Ürün adı) ve iade nedeni faturanın en alt kısmına not edilmelidir. İade edilmek istenen ürün uzman ekibimiz tarafından incelenir ve ürünün iade kurallarına uygun olup olmadığı araştırılır. İade onaylandığında ürün bedeli 10 iş günü içerisinde hesaba iade edilir. Yapılan iadenin hesaba yansıması bankadan bankaya değişkenlik gösterebilir. Bankanın parayı müşteri hesabına yatırılması konusunda yaşanan gecikmelerden keyiflimoda.com'un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Eğer ‘Kapıda Nakit Ödeme’ yapıldıysa iade bedelinin iletilebilmesi için IBAN numarasının mutlaka iletilmesi gerekir. Kapıda Ödeme yönetmiyle alınan ürünlerde Kargo firmasının aldığı kapıda ödeme komisyon ücret düşülerek iadesi gerçekleştirilir.

İadelerde ürün firmamıza ulaştığında  tahsilat, kargo masrafları, kampanya indirimleri ile varsa  iade işlemi için  havale yada EFT gönderi masrafları, ücretten düşürülerek hesabınıza kalan miktar tam olarak yatırılır. İadesi kabul edilen ürünlerin para iadesini 20 iş günü tamamlar.Satışı kapanmış ürünlerde iade ve değişim yapılmaz. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.  Değişim talebinde bulunmuşsanız yeni ürün aynı gün içerisinde kargoya verilir. Beden değişimi, ürün değişimi ve ürün iadelerinde  kargo ücreti müşteri tarfından ödenir.

Ürün değişimi yapabilir miyim?

Ürün değişimi için ürünü kargo ile fatura adresimize gönderebilirsiniz. İade prosedürlerimize dayanarak satın aldığınız ürünü/ürünleri değiştirebilir, dilediğiniz ürünlerle size tanımlanan değişim çeki kodu ile yeni sipariş oluşturabilirsiniz. Değişimlerde gidiş - dönüş kargo ücreti alıcıya aittir.

İade süreci

Ürünün iptal ya da iadesi gerçekleştirildiği halde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz. Ancak ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur ve ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.

İade ve değişimde kargo süreci nasıl ilerler?

İade ve değişim işlemlerinde Kargo ile faturadaki firma adresimize gönderim yapılır. 

İade sonrası geri ödeme nasıl ilerler?

keyiflimoda.com üzerinden iade işlemi kabul edildiğinde para iadesi gerçekleşir ve SMS ile bilgilendirme yapılır. Kapıda ödeme yaptıysanız bize bildirdiğiniz Iban hesabına, kredi kartı ile aldıysanız kredi kartınıza iade işlemi yapılır. İadelerde ürün firmamıza ulaştığında  tahsilat, kargo masrafları, kampanya indirimleri ile varsa  iade işlemi için  havale yada EFT gönderi masrafları, ücretten düşürülerek hesabınıza kalan miktar tam olarak yatırılır. İadesi kabul edilen ürünlerin para iadesini 20 iş günü tamamlar.Satışı kapanmış ürünlerde iade ve değişim yapılmaz. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.  Değişim talebinde bulunmuşsanız yeni ürün aynı gün içerisinde kargoya verilir. Beden değişimi, ürün değişimi ve ürün iadelerinde  kargo ücreti müşteri tarfından ödenir.

Sipariş iptal süreci nasıl ilerler?

Sipariş verdiğiniz ürünü, kargoya teslim edilmeden önce 0(545) 234 65 89 nolu telefona Whatsapp ile ulaşarak iptal edebilirsiniz. Kargoya teslim edilen ürünlerde iptal işlemi yapılamamaktadır.

Teslimat süresi nedir?

keyiflimoda.com üzerinden verilen siparişi emrini takip eden 2-3 iş günü içinde siparişleriniz kargoya teslim edilir. Özel kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilir.

Sipariş sonrası kargo durumu nasıl takip edilir?

Siparişiniz kargo ile yola çıktığında ve teslimat şubesine ulaştığında SMS ile bilgilendirilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR